GASCAR Finalistą konkursu „Napęd Nowej Ery”

Pragniemy poinformować, że nasza usługa montażu instalacji LPG w silnikach Diesel-a znalazła się wśród Finalistów pierwszego ogólnopolskiego konkursu „Napęd Nowej Ery” w kategorii „Rozwiązanie Nowej Ery”.

Zgodnie z Regulaminem obrady dziewięcioosobowej Komisji konkursowej odbyły się 3 września. Decyzją Jury pod przewodnictwem dr inż. Krzysztofa Bajdora, Zastępcy Dyrektora ds. Paliw i Energii Odnawialnej
w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji, wyłoniono Finalistów konkursu w następujących kategoriach: Samochód Nowej Ery, Instalacja Nowej Ery, Rozwiązanie Nowej Ery, Stacja Nowej Ery.

Podczas trzygodzinnych obrad Jury nie brakowało dużych emocji i gorących dyskusji o perspektywach rozwoju branży LPG. Wpływ na przyszłość rynku, stosowanie rozwiązań przyjaznych kierowcom i innowacyjność to jedne z najczęściej wymienianych kryteriów ocen. Rywalizacja była zacięta. Wśród kandydatów do tytułu Nowej Ery znalazły się koncerny samochodowe, producenci i dystrybutorzy instalacji gazowych i najnowocześniejszych rozwiązań w branży LPG, a także właściciele niekoncernowych stacji LPG. Dzięki ich zaangażowaniu w konkurs, „Napęd Nowej Ery” stał się nie tylko polem walki o prestiż i nagrody, ale również przeglądem najlepszych praktyk i skarbnicą wiedzy o rynku gazu płynnego.Finalistów konkursu „Napęd Nowej Ery” wyłonili członkowie Komisji na podstawie oceny blisko 90 wniosków zgłoszeniowych – setek stron materiałów: opisów, zdjęć i schematów. Wyjątkiem była kategoria Stacja Nowej Ery, w której Finalistów wybrali Internauci – blisko 1650 osób wzięło udział w głosowaniu przeprowadzonym na stronie www.napednowejery.pl.

Jest to ogromne wyróżnienie dla GASCAR-u znaleźć się wśród wielu znakomitych firm. Bardzo nas cieszy, że nasza innowacyjna usługa montażu instalacji do silników Diesel-a została zauważona.

Lista Laureatów „Napędu Nowej Ery” zostanie ogłoszona 17 października 2012 podczas Gali finałowej w Hotelu Ossa, k. Rawy Mazowieckiej. Gala odbędzie się w ramach IX Spotkania Branży Petrochemicznej – Polski Rynek LPG, organizowanego przez Partnera konkursu – e-petrol.pl.

„Napęd Nowej Ery” organizują ORLEN GAZ i e-petrol.pl, a wspierają: Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Organizacja Gazu Płynnego, World LP Gas Association (WLPGA), Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Patronat medialny objął portal gazeo.pl, Moto.pl oraz tygodnik „Auto Świat”.

logotyp 01logotyp 02logotyp 03logotyp 04logotyp 05