+48 503 448 695

+48 795 162 214

Instalacja CNG

Gazodiesel – Gascar Automotive gwarantuje:

Ekonomię

 zastąpienie nawet do 50% ON tańszym CNG   przejazdy po drogach w Niemczech bez płacenia myta  !!!!!!!!!

Nowość od 01.01.2019 (możliwość zaoszczędzenia do 80 000 zł rocznie)

Ekologię

 znacznie niższa emisja składników toksycznych niż w przypadku spalania tylko ON

Zasięg

 zwiększenie przebiegów pomiędzy tankowaniami

Sprawność silnika

 zwiększenie sprawności silnika (korzystniejszy przebieg mocy i momentu obrotowego)

Wpływ na trwałość silnika

Poprzez zastosowanie układu podwójnego zasilania w znaczący sposób przyczyniamy się do zwiększenia żywotności silnika. Dzięki obniżeniu zużycia ON 30-50% obniżamy ciśnienie w układzie zasilania. Pompa wysokiego ciśnienia i wtryskiwacze ON są mniej obciążane przez co wydłużamy ich żywotność. Przez całkowite spalenie ładunku ON dostarczonego do cylindra zmniejszamy ilość sadzy, to z kolei powoduje mniejsze zanieczyszczenie oleju silnikowego.

Gascar Automotive jako pionier i ekspert w montażu instalacji CNG oraz badaniach instalacji Gazodiesel w Polsce zaadoptował przeszło 600 systemów w pojazdach różnych kategorii.

Instalacja CNG w samochodzie

Samochody osobowe i dostawcze – kategoria M1, N1

Pojazdy ciężarowe do 12 ton – kategoria N2

Pojazdy ciężarowe powyżej 12 ton – kategoria N3

Autobusy do 15 osób – kategoria M2

Autobusy powyżej 15 osób – kategoria M3

Aplikacje off road (agregaty, maszyny rolnicze, transport kolejowy, morski)

CNG Truck Systems

Całkowite zwolnienie z opłat Toll Collect (“myta”) w Niemczech dzięki instalacji CNG

Układ CNG w pojeździe:

Od 1 stycznia w Niemczech wprowadzono specjalną ulgę dla samochodów ciężarowych z instalacjami typu dual-fuel z CNG (gazem ziemnym)

Oszczędności na 1 km to od 9 do 19 eurocentów z Toll Collect oraz dodatkowe ok. 15% dzięki niższej cenie CNG w porównaniu do ON: średnio ok. 9.000 PLN miesięcznie w pojazdach o założonym przebiegu 10.000 km miesięcznie

Koszt instalacji CNG wraz z montażem: od 16.000 PLN netto; zwrot następuje więc po mniej niż 3 miesiącach

Nasze instalacje CNG są bezpieczne dla silnika dzięki zastosowanych nowoczesnych kontrolerach układu, precyzyjnym systemom wtryskowym, oraz profesjonalnej kalibracji do danego typu silnika.

Gaz ziemny jako recepta na Toll Collect

Zgodnie z ustawą niemieckiego Bundestagu – Drucksache 19/5102

w okresie od 1 stycznia 2019 do 31 grudnia 2020 na niemieckich drogach pojazdy wyposażone w instalacje CNG są całkowicie zwolnione z opłat Toll Collect.

Dołączenie do akcji jest możliwe przez cały okres jej trwani czyli do 30.12.2020. Przy szacowanym miesięcznym przebiegu 10,000 km na pojazd powyżej 18 ton, każdy miesiąc oznacza oszczędność od €1,730 do €2,400.

Stawki Toll Collect za przejazd 100 km

Przykładowe studia opłacalności

Dla pojazdu o tonażu powyżej 18 ton, 4 osiach, normie Euro 5, miesięcznym przebiegu 10,000 km, spalaniu 35 l ON / 100 km: €1,980 (Toll Collect) + €700 (paliwo) = €2,680 / miesiąc / pojazd

Dla pojazdu o tonażu powyżej 18 ton, 3 osiach, normie Euro 6, miesięcznym przebiegu 5,000 km, spalaniu 30 l ON / 100 km: €865 (Toll Collect) + €300 (paliwo) = €1,165 / miesiąc / pojazd

Łączny zwrot z inwestycji zależny jest od czasu podjęcia decyzji (najwyższa ulga obowiązuje do końca 2020).

Instalacja CNG do Diesla – instalacja CNG do silników spalinowych

Instalacja CNG do samochodu osobowego i ciężarówki w naszej firmie dotyczy wszystkich pojazdów z silnikiem Diesla. Zawsze dbamy o to, żeby:

  • instalacja gazowa CNG była wykonana zgodnie z określonymi procedurami

Lata działalności pozwoliły nam opracować reguły, które doskonale sprawdzają się w naszej pracy. Wykorzystywana przez nas strategia działania obejmuje m.in. stawianie na najwyższej jakości podzespoły. Wierzymy, że bez tego nie da się zadbać o prawidłowe działanie takiego złożonego rozwiązania, jak instalacja CNG do Diesla.

  • w indywidualny sposób podejść do każdego Klienta i Klientki

Chociaż montaż CNG do Diesla przebiega według ściśle określonych zasad, nie zapominamy o elastyczności. Dokładnie zapoznamy się z Państwa maszyną, precyzyjnie odpowiemy na Państwa pytania, bo rozwiać wszelkie wątpliwości, i dopiero potem przystąpimy do pracy. Osoby, które do tej pory korzystały z naszych usług, doceniały takie podejście i zależy nam na tym, żeby nieprzerwanie pielęgnować te wysokie standardy obsługi Klientów.

Montaż instalacji CNG do ciężarówki – kto w naszej firmie zajmuje się tym zadaniem?

Jeśli poszukują Państwo podmiotu, który w profesjonalnym, kompleksowy sposób zadba o montaż CNG do Diesla, gorąco zachęcamy do dokładnego sprawdzenia naszej oferty i do nawiązania współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy, że z najwyższą dokładnością podejdziemy do zleconego działania, a wykonana przez nas instalacja CNG do auta będzie działać bez zarzutu.

Instalacja CNG do samochodu osobowego – instalacja CNG do ciężarówki – działamy zgodnie z normami

Instalacja gazowa CNG musi zapewniać bezawaryjne działanie. To ważne z kilku powodów. Fachowo przeprowadzony montaż instalacji CNG uchroni Państwa przed częstym powrotem do warsztatu i dodatkowymi, niepotrzebnymi kosztami. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Priorytetowo traktujemy ochronę zdrowia i życia naszych Klientów i naszych Klientek. Podczas pracy realizujemy wszystkie normy, które w tej branży zapewniają przeprowadzenie instalacji na wysokim poziomie.

Profesjonalny montaż instalacji CNG do ciężarówki – instalacja CNG do auta – szybka i dokładna realizacja

Dzięki temu, że znamy tę branżę od podszewki, każdy etap prac możemy przeprowadzić bez niepotrzebnych opóźnień. Już na samym początku uprzedzimy Państwa, ile czasu będzie zajmowała realizacja zlecenia. Osoby, które podejmują współpracę z naszymi specjalistami, doskonale wiedzą, czego na tym polu się spodziewać. Mają też komplet informacji dotyczących tego, na czym się skupimy, oraz od czego zależy cena usługi.

Co jeszcze warto wiedzieć o usłudze?

Zależy nam na ścisłej współpracy z Klientami, opartej na jasnych warunkach i świetnej komunikacji. Każda osoba, tworząca nasz zespół, zatroszczy się o Państwa komfort na wszystkich etapach realizacji usług. Uważamy, że nie ma głupich pytań. Z cierpliwością i w przystępny sposób wyjaśnimy każde zagadnienie związane z zagadnieniem jakim jest instalacja CNG w samochodzie czy instalacja CNG do silników spalinowych. Zapraszamy do kontaktu.