+48 503 448 695

+48 795 162 214

SYSTEM SEKWENCYJNY – SILNIKI BENZYNOWE

Oferowane przez nas systemy sekwencyjne
i instalacje posiadają wszelkie dopuszczenia
i homologacje, które są potwierdzeniem
najwyższej jakości produktu.

 • Exclusive Line

  EXCLUSIVEline to linia produktów najbardziej zaawansowanych technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8,12 cyl. w autach średniej i wysokiej klasy. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXCLUSIVELine oparta jest o elektronikę Stella EOBD w pełnym zakresie współpracującą z diagnostyką pokładową EOBD pojazdu.

  Linia produktów EXCLUSIVEline – to grupa produktów, którą firma ELPIGAZ oferuje nabywcom i użytkownikom nowych samochodów, że również oni nie są skazani na kupowanie drogiej benzyny i mogą bez obaw powierzyć swoje auto w ręce specjalistów w branży autogazu. Nowoczesna myśl techniczna umieszczona w niewielkich rozmiarów sterownikach gazowych Stella EOBD marki ELPIGAZ gwarantuje im pełną satysfakcję użytkowania najnowocześniejszych pojazdów.

 • Comfort Line

  COMFORTline to linia niezawodnych, wysokiej jakości instalacji. Przeznaczona jest do nowych i kilkuletnich samochodów klasy średniej i wyższej, 2, 3 i 4 cylindrowych z wtryskiem wielopunktowym z doładowaniem (turbo) oraz bez, o mocy od 20 do 200 KM. COMFORTLine to instalacje ze sterownikiem Stella POLAREgwarantującym wysoką jakość w dobrej cenie.

  Linia produktów COMFORTline ma za zadanie zagwarantować bardzo dobre walory użytkowe i techniczne w samochodach, gdzie klient nie zdecydował się na najwyższą linię a, których użytkownikom zależy na dobrej jakości. . Zastosowane przez firmę ELPIGAZ kompletacje produktów dają pewność nie tylko prawidłowego montażu i eksploatacji, ale również właściwej obsługi układu gazowego podczas przeglądów okresowych (zgodnie z Książką serwisową, którą otrzymuje użytkownik pojazdu po zamontowaniu instalacji).

 • Popular Line

  POPULARline to instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji oparte o elektronikę Stella NORD, do aut z wtryskiem wielopunktowym benzyny do kolektora ssącego wyposażony w katalizator i sondę lambda.

  Linia produktów POPULARline przeznaczona jest do starszej generacji pojazdów, do aut nie posiadających systemu diagnostyki pokładowej EOBD.

  Oznacza to tańsze i technicznie mniej rozbudowane funkcje użytkowe z zachowaniem ich wysokiej jakości zespołów i niezawodności eksploatacji.

 • EXTRAline

  Linia produktów najbardziej zaawansowanych technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8 cyl. zarówno z wtryskiem bezpośrednim, jak i pośrednim. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXTRAline oparta jest o elektronikę Stella BELLA w pełnym zakresie współpracującą w rzeczywistym sprzężeniu zwrotnym z systemem OBD pojazdu. Linia produktów EXTRAline – to grupa produktów, których stopień zaawansowania technicznego zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Stella4DPI

  Stella4DPI – instalacja do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (do komory spalania) wyposażonych w silniki 4,6 i 8 cylindrowe.

  WYKAZ SAMOCHODÓW Z BEZPOŚREDNIM WTRYSKIEM BENZYNY, DO KTÓRYCH DOSTĘPNE SĄ W/W INSTALACJE

 • Resetuj
  galerię
 • Audi
 • Dacia
 • Dodge
 • Land Rover
 • Mazda
 • Renault